Obiady 

Szanowni Państwo, Informujemy o zmianie organizacji żywienia dzieci w szkole. Firma cateringowa Cynamon Catering (www.cynamon-kids.pl) wraz z Dyrekcją placówki podjęła decyzję o wprowadzeniu elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.

REJESTRACJA

W celu rozpoczęcia zamawiania posiłków, Rodzic powinien zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać poniższy link kierujący do formularza rejestracyjnego.

      https://startedu.pl/Rejestracja/SP_IM_LOYOLI

UWAGA: Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).

RODZEŃSTWA: Zarejestruj jedno dziecko poprzez link do rejestracji, aktywuj konto za pomocą otrzymanego maila, dopiero wtedy zarejestruj kolejne dziecko poprzez link do rejestracji. System automatycznie połączy konta wszystkich dzieci (bo podajesz tego samego maila do aktywacji konta) i na górze strony pojawi się możliwość przełączania zamówień dla każdego z rodzeństwa.

Adres do logowania na konto STARTEDU - www.startedu.pl 

CENY POSIŁKÓW

Ceny za posiłki od 1 września 2022:

Zestawy obiadowe: 
- Zupa + II Danie (normalne) - 14,50 zł.
- Zupa + II Danie (powiększone) - 15,50 zł.

Pojedyncze dania:
- Zupa - 6,50 zł. / 7,50 zł (XL)
- II Danie normalne i napój - 13,5 zł. / 14,5 zł. (XL)
Posiłki mięsne i wegetariańskie są w tej samej cenie.

FORMY PŁATNOŚCI

Począwszy od dnia 2.09.2021 roku zamówienia i płatność za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, przy wykorzystaniu elektronicznego systemu STARTEDU. Posiłki będą wydawane od 6.09.2021 r.

Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacji można dokonać najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 7:59
Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.

Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru).

Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).
UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30.

Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3 zł. dla transakcji o wartości do 1000 zł. lub 4 zł. dla transakcji o wartości powyżej 1000 zł.

Kontakt z firmą cateringową:

Infolinia czynna w godzinach 8-20 od poniedziałku do piątku tel.: 530 99 77 77 
lub adres mailowy: bok@cynamon-catering.pl


Ochrona danych osobowych, aspekty prawne

Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).

STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

Nasi partnerzy