Zajęcia pozalekcyjne:

Podstawą modelu pedagogii ignacjańskiej jest danie dziecku możliwości zdobywania oraz poszerzania wiedzy z różnych obszarów. W naszej prywatnej szkole katolickiej już na etapie edukacji wczesnoszkolnej uczeń może znaleźć dziedzinę, w której będzie się udoskonalał przez następne lata, co może zaowocować udziałem w licznych konkursach organizowanych w naszej szkole i poza nią. Wśród oferowanych zajęć pozalekcyjnych znajdują się zarówno zajęcia językowe, artystyczne oraz sportowe – zapraszamy!

Plan zajęć dodatkowych - TUTAJ.

W ramach zajęć dodatkowych bezpłatnych proponujemy naszym uczniom:

• zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej
• zajęcia plastyczne
• zajęcia teatralne
• zajęcia sportowe
• koła przedmiotowe
• koło szachowe
• zuchenki
• taniec (szkocki, jazzowy i towarzyski)

Dodatkowe zajęcia płatne:

• basen
• indywidualne zajęcia z native speakerem w szkole
• nauka gry na pianinie
• nauka gry na gitarze
• nauka gry na perkusji
• nauka gry na skrzypcach
• sztuki walki - krav maga, judo
• programowanie
• robotyka

Drodzy Rodzice,
nie musicie wozić swoich dzieci na różne zajęcia. Zajęcia grupowe zorganizujemy dla Waszych dzieci w szkole w zależności od liczby chętnych.
Spełniamy marzenia, abyście mieli więcej czasu dla siebie i nie byli taksówkarzami.