Szanowni Rodzice,

Wszyscy uczniowie szkoły podstawowej otrzymują bezpłatnie podręczniki do obowiązkowych zajęć edukacyjnych finansowane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Wyjątkiem są podręczniki do języków obcych. Zarówno liczba godzin, jak i wysoki poziom angielskiego w naszej szkole sprawiają, że korzystamy z podręczników kursowych, przygotowujących naszych uczniów do międzynarodowych certyfikatów Cambridge (Starters, Movers, Flyers, KET, PET oraz FCE).

Wykaz podręczników oraz zeszytów potrzebnych do danego przedmiotu znajduje się pod tym linkiem:  http://szkola.mocniwduchu.pl/wyprawka

Ponadto prosimy, szczególnie myśląc o nauce języków obcych, aby na każdej lekcji uczeń miał w piórniku:

- ołówek,
- linijkę,
- gumkę,
- temperówkę,
- klej,
- nożyczki,
- zielony długopis/cienkopis,
- co najmniej jeden dodatkowy kolorowy długopis/cienkopis,
- zakreślacz,
- czarny lub niebieski długopis, który nie rozmazuje się pod wpływem zakreślacza,
- kredki (w klasach 1-3).